De basistraining over het opstellen van het actieplan Maatschappelijk Verantwoord Opdrachtgeven en Inkopen (MVOI) wordt dit najaar nog een keer aangeboden. Op dinsdag 16 september 2025 doorlopen we stap voor stap het actieplan. Ook het Manifest MVOI komt kort aan bod.
Het blijkt dat veel organisaties nog aan het begin staan van het opstellen van het actieplan Maatschappelijk Verantwoord Opdrachtgeven en Inkopen (MVOI), bijvoorbeeld omdat het Manifest MVOI dit jaar getekend is of nog getekend moet worden. Daarom wordt deze basistraining nog een keer aangeboden.
Maak met inkopen het verschil
Door te werken met een actieplan MVOI doe je recht aan duurzaamheids- en maatschappelijke thema’s. Zo maak je met inkopen het verschil. Wil je aan de slag met het opstellen van een actieplan MVOI voor jouw organisatie? Meld je dan aan voor dit webinar.
Voor wie?
Iedereen die meer wil weten over het opstellen van een actieplan MVOI binnen publieke organisaties kan zich inschrijven.
Programma
Het webinar wordt onder andere verzorgd door Hans Bloemendaal (adviseur MVOI bij PIANOo) en Florieke Wattel (Bureau 2030). In dit webinar gaan zij onder meer in op:
- de inhoud van het Manifest Maatschappelijk Verantwoord Opdrachtgeven en Inkopen
- de uitgangspunten van het actieplan
- de beschikbare formats voor het opstellen van een actieplan
- de te doorlopen stappen
Tijdens dit webinar delen we praktische informatie en voorbeelden. Er is ook ruimte om vragen te stellen.
Datum, tijd, locatie en kosten
- Dinsdag 16 september 2025 van 9.30 tot 10.30 uur
- Online via Teams (ontvang je na aanmelding)
- Aan deelname zijn geen kosten verbonden