Geen animo voor renovatie Zeelandbrug: uitstel dreigt

De renovatie en het opnieuw asfalteren van de Zeelandbrug is een grote klus, waarvoor de provincie Zeeland een bedrag beschikbaar heeft van tussen de 4,5 en 5,5 miljoen euro. Toch heeft geen enkele aannemer zich ingeschreven voor de aanbesteding.

Om precies te zijn gaat het om de basculebrug, de twee bewegende delen van de 5 kilometer lange brug over de Oosterschelde, die gerenoveerd moeten worden. Over de gehele lengte van de brug moet het asfalt vernieuwd worden.

‘Een complexe reparatie’
Gedeputeerde Harry van der Maas heeft wel een idee waar de schoen wringt. Tegen Omroep Zeeland zegt hij: “Als de basculebrug moet worden vervangen, heeft dat natuurlijk een grote impact op het wegverkeer. Het kan best zijn dat daarom niemand heeft ingeschreven, omdat we ook hebben meegegeven dat het werk in heel… lees hier verder