Nieuw advies Commissie van Aanbestedingsexperts

De Commissie van Aanbestedingsexperts (Commissie) heeft 1 nieuw advies gepubliceerd. Het advies betreft: Mag ‘duurzame elektriciteit’ onder artikel 3.30 Aw 2012 worden ingekocht? Is voldaan aan het ‘splitsingsgebod’?

Dit advies betreft een aanbestedingsprocedure voor de levering van duurzame elektriciteit. Het leveren van zogenoemde garanties van oorsprong (GvO’s) is onderdeel van de opdracht.

Eerste klachtonderdeel
In het eerste klachtonderdeel klaagt ondernemer, leverancier van GvO’s, dat aanbesteder (een speciale-sectorbedrijf) ten onrechte gebruik heeft gemaakt van de uitzondering van artikel 3.30 Aw 2012. Voor de beoordeling van de klacht heeft de Commissie onderzocht of de gehele opdracht (elektriciteit en GvO’s) als één niet-deelbare gemengde… lees hier verder